Strona główna1 » O nas
Kontakt
  • Galeria 55
  • E-mail:biuro@jodylo.com.pl
  • TelefonAnna 692-413-712
    Monika 798-173-593
  • Godziny działania sklepuDział handlowy :
    codziennie 9.00 - 17.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O nas


Nasze świece w 100 % robione są ręcznie. Od projektu do przyjemności zapalenia świece przebywają daleką drogę.
Praca rąk wielu ludzi nadaje im magię, gdyż każdy z nich wkłada w świecę cząstkę siebie.
Dzięki temu uzyskujemy wyjątkowy produkt przełamujący standardowe trendy.
Zapach każdej świecy to jak wybranie się w podróż kierowaną zapachem ogarniającym powoli cały dom.
Zaczynając od szkła, które jest ręcznie formowane, tzn.: dmuchane przez hutników i formowane tradycyjnie w drewnianych formach.
Następnie obcinane na zimno, szlifowane i dekorowane, po czym wypalane, aby utrwalić kolor i logo na szkle (każda waza bez względu na rozmiar przechodzi w hucie przez ręce 20 osób).
Wazy są napełniane ręcznie, mieszanką wosków mineralnych wysokiej jakości z perfumami specjalnie dla nas przygotowanymi przez perfumiarzy z południa Francji.
Perfumy to naturalne ekstrakty pochodzenia roślinnego. W przypadku ambry i piżma są to perfumy syntetyczne, ponieważ od 40 lat nie zabijamy zwierząt na potrzeby perfum.
Pilnujemy, żeby produkcja świec odbywała się zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego, używamy tylko ekologicznych produktów podczas całego procesu produkcji.
Świece są zalewane w trzech a nawet czterech etapach, aby końcowy efekt był jak najbardziej luksusowy, tj. powierzchnia plaska, welurowa.
Każda świeca jest czyszczona i pakowana indywidualnie w luksusowych, odpowiednio zaprojektowanych pudełkach, aby zapobiec ewentualnemu
uszkodzeniu szkła.

Świece Jody LO to rękodzieło artystyczne, elementy dekoracji o nowatorskim wyglądzie, które doskonale pasują do aktualnych wnętrz.

Jody LO możecie spotkać w wielu krajach europejskich i pozaeuropejskich, na przykład: Francja, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Wielka Brytania, Norwegia, Szwecja, Ukraina, Estonia, Rosja, Szwajcaria, Korea, Zair, Arabia Saudyjska, Angola, Abidżan Wybrzeże Kości Słoniowej.
 
Od teraz Jody LO dostępne również w Polsce. Życzymy wspaniałych podroży zapachowych w świecie Jody Lo.

Przejdź do strony głównej